Skip to content
Welcome to Dogac Titiz Official Page

Yeni Videonun Hikayesi

Doğaç Titiz – Sean Paul – No Lie ft. Dua Lipa – (Drum Cover) Çekim hikayesi!

Merhaba Doğaç Titiz Fanları!

Sizlerle çok güzel ve anlamlı bir çalışma ile birlikteyiz. Çok uzun süredir youtube TV ‘ miz üzerinde bir takım çalışmalar halindeyiz. İyi işler yapmak, kalıcı eserler bırakmak, özellikle siz sevgili takipçilerimize, hayranlarımıza güzel videolar izletelim istedik.

Önce oldukça zaman alan video hazırlıklarına karar verdik. Stüdyomuzda köklü değişiklikler yaptık. Lava akustiğin sihirli dokunuşları ile tam donanımlı stüdyomuz çekimlere hazır hale geldi ve minör ayrıntılara geçerek her şeyi tek tek hesapladık!

Işık Önemli!
Çekimlerimizin kalitesini arttırmak için profesyonel ışık sistemlerimizi kurduk ve kamera açılarımıza göre konumlandırmasını sağladık.

Ses Mixing
Işıklandırma ve görüntü işlemlerimizden sonra bizi en çok yoracak ama bir o kadar keyifli olan ses düzenine geçtik. İşin ehli Yağız Eskiköy ile gecelerce en iyi sesi bulmak için çalıştık. Sadece gecelerin değil günlerin yetmediği bu süreçlerden sonra Doğaç Titiz ile Yağız Eskiköy en iyi sese karar verdi ve REC için harekete geçtik.

Sıradan bir REC değil bu!
En iyi renk, en iyi ses ve tabii ki en iyi açılar 🙂 3 Kamera kullandığımız bu çekimimizde özellikle görmeniz gereken tüm detaylara çok dikkat ettik. Sağ, sol ve ayak çekimleri olmak üzere en yüksek kalitede çekimlerimizi tamamladık.

Video Montaj için pizzalar yetmedi!!
Onlarca emeğin harcandığı en kritik adımımız olan bu süreçte bizleri Buğra Özdemir ağırladı.. Buğra, Cihangir’de ev ofisinde ağırladı bizleri.. Görüntüleri tek tek toparladı, birleştirdi.. Tabi bu süreçte iyi pizza yedik bunu da itiraf edelim 🙂

Nasıl Paylaşalım?
Her şeyin mükemmel gittiği bu süreçte son saniye internet tarafında sorun yaşamamak için Marketing danışmanımız Erkin Erol bizzat süreç içerisinde yer aldı. Kullanılacak başlıktan tutun tüm hashtag kontrollerine, yayına alındıktan sonra paylaşım süreçlerine kadar desteğini sürdürdü. Sucuklu pizzanın etkisi diye düşünüyoruz 🙂

O zaman videomuzu izlemeye hemen başlayın ve unutmayın…

İzle, Beğen, Paylaş ve ABONE OL!  

Merak edenler için buraya da ekleyelim dedik. İşte Drum Setup’umuz.

Pearl Drums MASTERWORKS 10×7, 12×7, 14×14, 16×14, 22×20, 14×5 DC Signature Snare, Masterworks with free floating 14×6.5”

Cymbals ( Endorsed by İstanbul Agop Cymbals)

İstanbul Agop Prototype 14′ Hi-hat Custom for Doğaç
İstanbul Agop Om 18′ Crash
İstanbul Agop 17′ Traditional Dark Crash
İstanbul Agop Stack(10′ & 8′ Trash Splash)
İstanbul Agop 21′ Xıst Ion Dark Ride
İstanbul Agop 16′ Om Crash
İstanbul Agop 16′ Ion Chına

Drumheads(Endorsed by Evans)

Snare G12
Second Snare UV1
Bass Drum EQ3 Clear
Toms EC2

Sticks
Promark TX5AW

Earphones

A-Tunes İn Ear /Doğaç Titiz
—————————————————————————————————–
https://www.instagram.com/dogactitiz/
https://www.dogactitiz.com

Sevgilerimizle

Doğaç Titiz Social Media Team.

dogactitiz Administrator

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir